foto1
TELEFONY ALARMOWE: 998 lub 112
foto1
W TROSCE O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
foto1
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁUKOWICY
foto1
ZAANGAŻOWANI W DZIAŁANIU
foto1
W GOTOWOŚCI DO PODJĘCIA DZIAŁAŃ


 Walne Zebranie Sprawozdawcze

W dniu 4 lutego 2023 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Łukowicy.

W sobotę 4 lutego 2023 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Łukowicy, w którym uczestniczyli członkowie czynni, wspierający, honorowi oraz MDP Ochotniczej Straży Pożarnej w Łukowicy. Zebranie otworzył dh Józef Pietrzak - Prezes OSP w Łukowicy, a dalszą część prowadził wybrany na przewodniczącego zebrania dh Marek Wolak.

W zebraniu udział wzięli zaproszeni goście, w tym m.in.:

  • Poseł na Sejm RP, a zarazem Członek Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Limanowej - dh Urszula Nowogórska,
  • Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Limanowej - st. bryg. Grzegorz Janczy,
  • Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Łukowicy - dh Janusz Koza,
  • Komendant Gminny, a zarazem przedstawiciel Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej - mł. bryg. Krzysztof Hybel,
  • Wójt Gminy Łukowica - Bogdan Łuczkowski,
  • Radna Gminy Łukowica - Marta Król.

Tradycyjne podczas zebrania podsumowany został miniony rok obfitujący w szereg zrealizowanych zadań i podjętych inicjatyw. Przy tej okazji szczególnie podziękowania składamy wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do kontynuacji tak ważnej inwestycji jaką jest rozbudowa remizy o dodatkowe garaże z nadbudową. Podjęta inwestycja ma na celu poprawę bezpieczeństwa zarówno samych strażaków, jak również całej naszej lokalnej społeczności, mająca służyć zarówno obecnym jak i przyszłym pokoleniom.

Gorące podziękowania kierujemy w szczególności na ręce Pana Wójta Bogdana Łuczkowskiego, obecnej na zebraniu Marcie Król radnej Gminy Łukowica, Pani Adriannie Hutek wraz z całą radą sołecką oraz dla mieszkańców Łukowicy za wyrozumiałość i wsparcie jakie okazują, chociażby z tytułu przekazania 1% podatku, czy datków przy okazji dystrybucji kalendarzy.

Walne zebranie to także czas na podsumowanie działań ratowniczych jakie były podejmowane w minionym roku. Interwencji związanych z pożarami, wypadkami i innymi miejscowymi zagrożeniami było 38.

Te działania nie byłyby możliwe gdyby nie strażacy! Podejmowane inwestycje, posiadany sprzęt - choć ważne, to jednak same w sobie nie przynoszą wymiernych korzyści. To ludzie są najważniejsi, osoby odpowiednio przeszkolone i przygotowane do niesienia pomocy innym! Dlatego słowa największego uznania kierujemy do Was drodzy strażacy, za to że jesteście, że poświęcacie swój cenny czasu na kursy, szkolenia, ćwiczenia i kiedy trzeba, że stawiacie się na alarm by nieść pomoc potrzebującym! W imieniu Zarządu OSP serdecznie Wam za to DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy również naszym członkom wspierającym i honorowym za ich obecność i wkład na rzecz naszej jednostki.

 

 

Free Joomla Lightbox Gallery

Ostrzeżenia pogodowe

Łukowica - ostrzeżenia

July 2024
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Statystyka

Odsłon artykułów:
891991

Odwiedza nas 256 gości oraz 0 użytkowników.

Wybrane akcje

Wspólne ćwiczenia

Wizyta przedszkolaków

Zawody 2016

Facebook
10881450
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
RAZEM
1686
4633
1686
10807673
166040
254083
10881450

Twój adres IP: 3.238.116.201
2024-07-15 08:04


DEFIBRYLATOR - AED

W budynku remizy OSP w Łukowicy znajduje się Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny (AED)

Czytaj więcej

WYPOSAŻENIE

Sprzęt na wyposażeniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Łukowicy

Czytaj więcej

SALA

Sala weselna w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Łukowicy

Czytaj więcej

WSPÓŁPRACUJEMY

Partnerzy z którymi współpracujemy na różnych polach działalności

Czytaj więcej